dowolna

Domy na sprzedaż Dębica - Oferty sprzedaży domów

25 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Dębica

Dębica,zachodniopomorskie

680 000 zł145 m² 4 689,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:12 100 m²

Angebot Nr. 71/9434/ods. Haus bei Kołobrzeg in der Nähe von Roman ( Rymań) 150.000, EURO Zum Verkauf steht ein freistehendes Haus auf einem großen Grundstück von 12.500 m2 ( 1,25 ha ) im Dorf Dębica bei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dębica

Dębica,zachodniopomorskie

680 000 zł145 m² 4 689,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:14 000 m²

Oferta nr 70/9434/ods. Haus bei Kołobrzeg in der Nähe von Rymanie. House near Kołobrzeg in the vicinity of Rymanie. Nasz Klient jest zdecydowany sprzedać tą nieruchomość. Jeżeli jesteś zainteresowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dębica

Dębica,podkarpackie

469 000 zł98 m² 4 786 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż bliźniak w Dębicy Biuro Nieruchomości dk Brokers przygotowało dla Państwa ofertę sprzedaży 3 domów w zabudowie bliźniaczej, które znajdują się w Dębicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dębica

Dębica,podkarpackie

479 000 zł175 m² 2 737,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:450 m²

Mam na sprzedaż dom z dwoma wjazdami: od ul. Chopina oraz od ul. Powstania Styczniowego. Nieruchomość ma powierzchnię ok. 9.5m*9.5m, składa się z 4 poziomów (sutereny, parter, piętro oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Dębica,podkarpackie

659 000 zł120 m² 5 492 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:626 m²

Dom w centrum Dębicy po kapitalnym remoncie, budynek gospodarczy, zagospodarowana działka. Sprzedamy zupełnie odnowiony dom o powierzchni ok 120m2, wybudowany w latach 60, z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dębica

Dębica,zachodniopomorskie

880 000 zł140 m² 6 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:12 200 m²

Offer no. 72/9434/ods. House on a large plot of land near the town of Rymań only 30 km from the seaside resort of Kołobrzeg, only 205.000,- EURO For sale detached house on a large plot of 12,500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Dębica,podkarpackie

329 000 zł106 m² 3 103,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 273 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż dom wolnostojący posiadowiony na działce o pow. 12.73 ar znajdujący się w malowniczej miejscowości w odległości 15 km od miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Dębica,podkarpackie

329 000 zł106 m² 3 103,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:933 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż dom wolnostojący posiadowiony na działce o pow. 9.33 ar znajdujący się w malowniczej miejscowości w odległości 7 km od miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tetmajera

Dębica,podkarpackie

449 000 zł190 m² 2 363,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 428 m²

Witam, oferujemy na sprzedaż nieruchomość w Dębicy na ulicy Tetmajera z domem i budynkiem gospodarczym. Nieruchomość składa się z dwóch działek o numerach ewidencyjnych 1486.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Cmentarna

Dębica,podkarpackie

400 000 zł250 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:621 m²

Biuro nieruchomości Home ma przyjemność przedstawić Państwu przytulny, przestronny, duży, rodzinny dom o powierzchni użytkowej ok.100m2 plus poddasze do adaptacji i aranżacji ok.100m2 po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Cisowa

Dębica,podkarpackie

2 500 000 zł341 m² 7 331,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Masz wysokie wymagania co do nieruchomości, którą chciałbyś nabyć? Oprócz luksusowego domu, pragniesz posiadać także wyjątkowy ogród? Chcesz połączyć mieszkanie w zacisznej okolicy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dębica

Dębica,podkarpackie

270 000 zł90 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Mamy do zaoferowania Państwu niewielki parterowy domek położony w cichej i spokojnej okolicy w miejscowości Straszęcin koło Dębicy. Odległość do miasta jest na tyle niewielka że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Dębica,podkarpackie

729 000 zł240 m² 3 037,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Good Life Nieruchomości przedstawia na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok.240 m2 znajdujący się na działce o powierzchni 22 ar. Nieruchomość składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dębica,podkarpackie

810 000 zł215 m² 3 769,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:917 m²

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dom w zabudowie szeregowej w Dębicy, w jej spokojnej zielonej dzielnicy. Prezentowana nieruchomość jest bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Cmentarna

Dębica,podkarpackie

210 000 zł57 m² 3 684 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:7 m²

Na sprzedaż murowany dom w Dębicy powierzchnia domu: ok. 57 m kw. Rozkład pomieszczeń: 1pokoje, kuchnia, łazienka. Stan: do remontu powierzchnia działki: 6,5 ar media: woda, kanalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Energetyczna

Dębica,podkarpackie

890 000 zł720 m² 1 236 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Przestronny budynek wolnostojący o funkcji usługowo - mieszkalnej składająca się z lokalu handlowego i 4 mieszkań. Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kościuszki

Dębica,podkarpackie

710 000 zł200 m² 3 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 504 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Dębicy pod działalność usługową - nieruchomość w świetnej lokalizacji przy ul. Kościuszki na 15-arowej działce. Budynek wolnostojący Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bonara

Dębica,podkarpackie

545 000 zł160 m² 3 406,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:860 m²

Dom w ładnej i spokojnej okolicy na osiedlu Słonecznym w Dębicy. Blisko centrum oraz stacji kolejowej. Slepa ulica, nikt nie przechodzi i sie nie kreci niepotrzebnie. Ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dębica

Dębica,podkarpackie

330 000 zł180 m² 1 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:549 m²

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 180 m2, położony w Dębicy na działce o powierzchni 5,5 ar. Dom składa się z dwóch pięter, garażu wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rzeszowska

Dębica,podkarpackie

1 250 000 zł214 m² 5 841,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Szanowni Państwo, biro Nieruchomości Dom Broker ma przyjemność zaprezentować Państwu budynek komercyjny zlokalizowany w Dębicy przy ulicy Rzeszowskiej na przestrzennej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rzeczna

Dębica,podkarpackie

359 000 zł98 m² 3 663,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:650 m²

Biuro property Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 98 m2 położony w Dębicy przy ul. Rzecznej na działce o powierzchni 6,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Dębica,podkarpackie

430 000 zł180 m² 2 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do sprzedania mieszkanie, dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 180 m2 położony w Dębicy przy ul. Słonecznej Dom składa się pomieszczeń: salon (29 m2), 1-pokój (17 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dębica

Dębica,podkarpackie

2 900 000 zł400 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Jeżeli szukasz niebanalnej reprezentacyjnej posiadłości, ta na pewno zaspokoi Twoje oczekiwania. Rezydencja na zagospodarowanej trzydziestoarowej działce, z ponad 20to letnim drzewostanem położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Budzisz

Dębica,podkarpackie

485 000 zł134 m² 3 619,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Oferta W rezerwacji Biuro property Nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować Państwu ofertę domu wolnostojącego położonego w Dębicy przy ul. Budzisz. Wybierając rejon inwestycji, szukaliśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Dębica,podkarpackie

585 000 zł250 m² 2 340 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Prezentujemy Państwu do sprzedaży atrakcyjny dom, położony w Dębicy na osiedlu Kępa. Dom w zabudowie wolnostojącej o powierzchni użytkowej ok. 160 m2 (parter, użytkowe poddasze).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Tetmajera

Dębica,podkarpackie

849 000 zł347 m² 2 447 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia luksusową rezydencję o pow. ok. 347 m2 o bardzo ciekawej bryle architektonicznej, zaprojektowanej według indywidualnego projektu.Nieruchomość nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dębica,podkarpackie

549 000 zł180 m² 3 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Promocja! nowa niższa cena. Prezentujemy Państwu do sprzedania komfortowy dom o powierzchni użytkowej ok. 180 m2 położony w ścisłym centrum Dębicy. Usytuowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Budzisz

Dębica,podkarpackie

390 000 zł128 m² 3 046,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Prezentujemy Państwu do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej położony w Dębicy przy ul. Budzisz, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, w otoczeniu nowo powstałych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Promienna

Dębica,podkarpackie

300 000 zł258 m² 1 163,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Sprzedam dom wolnostajacy stan surowy otwarty a garazem. Pow uzytkowa 135m2. Dzialka o powierzchni 9 ad. Budynek sklada sie z 5 pokoi, 2 lazienek , salonu, kuchni, kotlowni. W dzialce gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Świętosława

Dębica,podkarpackie

235 000 zł176 m² 1 335,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Okazja! nowa niższa cena! Prezentujemy Państwu do sprzedaży wygodny dom parterowy położony przy ul. Świętosława w Dębicy. Dom położony na 7 ar działce w cichej, spokojnej, okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wielopolska

Dębica,podkarpackie

310 000 zł80 m² 3 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 739 m²

Prezentujemy Państwu dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 65 m2, położony w Dębicy przy ulicy Wielopolskiej, na 17 arowej działce w cichej, spokojnej, urokliwej okolicy (3 km do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Dębica,podkarpackie

470 000 zł180 m² 2 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:183 m²

Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 180 m2 położony w Dębicy przy ul. Słonecznej na działce 183 m2. Dom składa się pomieszczeń: salon (29 m2), 1-pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zielona

Dębica,podkarpackie

419 000 zł104 m² 4 044 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Obiekt komercyjny idealny pod działalność gospodarczą!bezpośrednio przy drodze E4 (obwodnicy) Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować nieruchomość położoną w Debicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Dębica

Dębica,podkarpackie

280 000 zł115 m² 2 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom parterowy z mozliwoscia zagospodarowania podsasza dzialka 11a

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dębica

Dębica,podkarpackie

465 000 zł370 m² 1 256,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:10 m²

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni 370 m2. Nasza oferta skierowana jest doosób poszukujących komfortu i przestrzeni. Dom położony w Dębicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rzeszowska

Dębica,podkarpackie

269 000 zł60 m² 4 483 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 m²

Lokal -dom idealny pod działalność biurową, handlową lub pod z zamieszkanie. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedania budynek wolnostojący znajdujący się w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nosala

Dębica,podkarpackie

1 299 000 zł404 m² 3 215 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Willa wolnostojąca z garażem trzystanowiskowym w Dębicy. Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia piętrowy dom wolnostojący o rozłożystej bryle na zadbanej ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kraszewskiego

Dębica,podkarpackie

470 000 zł185 m² 2 540,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:252 m²

-rezerwacja- sprzedaż bezpośrednia! Dom w zabudowie szeregowej (środkowy segment) w Dębicy przy ul. Kraszewskiego. Segment składa się z trzech kondygnacji i jest podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orzeszkowej

Dębica,podkarpackie

439 000 zł186 m² 2 360,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Prezentujemy Państwu do sprzedania dom o powierzchni 186 m2, położony na 5 arowej działce w Dębicy w okolicach ul. Parkowej. Dom składa z 4 pokoi plus 3 pokoje na poddaszu 2 kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Skowronków

Dębica,podkarpackie

379 500 zł125 m² 3 036 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Dom w zabudowie szeregowej w Dębicy 0 zł za prezentację 0 zł prowizji 0 zł podatku pcc 0 zł za pomoc eksperta finansowego Nowy dom w stanie deweloperskim w zabudowie szeregowej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dębica

Dębica,podkarpackie

459 000 zł193 m² 2 378 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż dom jednorodzinny w Dębicy. Dom wybudowany w 1998 r. jest w bardzo dobrym stanie. Nie wymaga żadnych napraw ani.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij