dowolna

Domy na sprzedaż Dębica - Oferty sprzedaży domów

25 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pogodna

Dębica,podkarpackie

399 000 zł150 m² 2 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:730 m²

Prezentujemy Państwu do sprzedaży wygodny dom parterowy położony w Dębicy, w nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych przy ul. Pogodnej. Dom o powierzchni 150 m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stroma

Dębica,podkarpackie

300 000 zł112 m² 2 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 912 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom jednorodzinny zlokalizowany w Dębicy, podpiwniczony, jednokondygnacyjny plus poddasze z możliwością adaptacji na cele mieszkaniowe. Dojazd do nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dębica

Dębica,zachodniopomorskie

170 000 zł75 m² 2 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Domek wolnostojacy przedwojenny o powierzchni 75 m2, parterowy z użytkowym poddaszem , działka 3900 m2. Nieruchomość położona w bardzo urokliwym miejscu , w lesie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Leśna

Dębica,podkarpackie

435 000 zł160 m² 2 718,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 m²

Okazja! Prezentujemy Państwu do sprzedaży atrakcyjny dom, położony w Dębicy przy ulicy Leśnej. Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 160 m2 (parter, użytkowe poddasze).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Królewska

Dębica,podkarpackie

479 000 zł240 m² 1 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:690 m²

Na sprzedaż dom w Dębicy przy ul. Królewskiej z działką 7 ar - z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej. Dom wybudowany w 2001 r. Obecnie jest zamieszkany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Czwartaków

Dębica,podkarpackie

419 000 zł150 m² 2 793,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni około 150 m2 położony w Dębicy przy ul. Czwartaków. Stan domu do remontu - odświeżenia. Ustawna jasna kuchnia, 5 pokoi, salon, 3 balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szaley Groele

Dębica,podkarpackie

370 000 zł154 m² 2 402,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:870 m²

Rezerwacja! Prezentujemy Państwu do sprzedania dom o powierzchni 154 m2, położony na 9 arowej działce w Dębicy przy ul. Szaley Groele. Dom składa się z 2 oddzielnych kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Graniczna

Dębica,podkarpackie

445 000 zł154 m² 2 889,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedania rozłożysty dom parterowy położony na 12 arowej działce w Dębicy przy ul. Granicznej. Projekt domu pod nazwą marlon III. Powierzchnia użytkowa wraz z garażem jednostanowiskowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Tetmajera

Dębica,podkarpackie

590 000 zł281 m² 2 099,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość położona w Dębicy przy ul. Tetmajera na działce o powierzchni 13 ar. Nieruchomość składa się z budynku mieszkalnego - 281 m2 i budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kwiatów Polskich

Dębica,podkarpackie

130 000 zł85 m² 1 529,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania wyodrębnione niezależne piętro domu wolnostojącego. Powierzchnia piętra 57 m2. Dodatkowo przynależne poddasze do adaptacji o powierzchni użytkowej 27 m2 oraz własność 1/2 udziału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dębica

Dębica,podkarpackie

489 000 zł247 m² 1 979,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 247 m2, użytkowej 217m2 (parter, piętro, poddasze). Dom oddany do użytku w 2006 roku. Położony blisko centrum na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dębica

Dębica,podkarpackie

555 000 zł168 m² 3 303,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Uwaga! nowa niższa cena! Do sprzedania nowoczesny dom w stanie deweloperskim o powierzchni 168 m2 mieszczący się w centrum Dębicy położony na 9 arowej działce. Wyjątkowo atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Budzisz

Dębica,podkarpackie

200 000 zł139 m² 1 438,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:220 m²

Do sprzedania piętro domu w Dębicy. 3 pokojowy lokal mieszkalny powstał z podziału domu dwurodzinnego. Posiada odrębne wejście, własne przyłącza gazu, prądu wody i kanalizacji. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dębica

Dębica,podkarpackie

500 000 zł172 m² 2 906,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Dom do zamieszkania 172m2, 5 pokoje, działka 50ar, okol. Zawada, dębica Do sprzedania wolnostojący piętrowy budynek z poddaszem. Garaż 40m2 z kanałem. Okna nowe pcv. 3 balkony Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Dębica

Dębica,podkarpackie

395 000 zł100 m² 3 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:200 m²

Handlowo gastronomiczno usługowy budynek, ok. Rynek, dębica Budynek do sprzedania ok 100m2 powierzchni użytkowej, działka 2ar Dwa pomieszczenia, korytarz, łazienka, kotłownia. Budynek z 1998,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dębica

Dębica,podkarpackie

250 000 zł100 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Dom 100m2, 4 pokoje, 2 kuchnie, działka 21ar, latoszyn, dębica Dwie kuchnie. Może być dwurodzinny. Dodatkowo do wykorzystania poddasze Do sprzedania wolnostojący jednopiętrowy budynek z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dębica

Dębica,podkarpackie

299 000 zł85 m² 3 517,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

2 pokojowy dom 85m2, kominek, taras, działka 19ar, smarżowa, dębica Budynek po generalnym remoncie w 2014 r. Cegła, docieplony, okna pcv, dach blachodachówka. Jasna kuchnia, dwa pokoje, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dębica

Dębica,podkarpackie

479 000 zł240 m² 1 995,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom 240m2, 6 pokoi, 2 balkony, taras, działka 7ar, dębica Dwie kuchnie, trzy łazienki z wc. Może być dwurodzinny Do sprzedania wolnostojący trzykondygnacyjny budynek ze strychem. Taras 75m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Energetyczna

Dębica,podkarpackie

515 000 zł162 m² 3 179,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Zadbany dom 162m2, 5 pokoi, działka 3,6ar ok ul. Energetyczna, dębica Może być dwurodzinny. Parter i piętro. Dodatkowo przyziemie i strych Dwupiętrowy dom do sprzedania, budynek z 1980r,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dębica

Dębica,podkarpackie

249 000 zł352 m² 706,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Dom w Dębicy na sprzedaż z dużą działką Biuro Nieruchomości dk brokers ma przyjemność zaprezentować wolnostojący dom na 28 arowej płaskiej działce w Zawierzbie koło Dębicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dębica

Dębica,podkarpackie

260 000 zł118 m² 2 203 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 252 m²

Dębica. Budynek mieszkalny w stanie surowym zamkniętym położony na działce o pow. 3252 m kw. Dom podpiwniczony, parterowy z poddaszem użytkowym. Pow. zabudowy 75,6 m kw., pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dębica

Dębica,podkarpackie

230 000 zł140 m² 1 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:920 m²

Dom pod Dębicą z doprowadzonymi mediami do wykończenia. Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować dom na sprzedaż w stanie surowym zamkniętym w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świętosława

Dębica,podkarpackie

209 000 zł132 m² 1 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Biuro nieruchomości dk brokers ma przyjemność zaprezentować dom wolnostojący usytuowany na pieknej kwadratowej równej działce o powierzchni 8,5 ar. Nieruchomość wybudowana w 1958.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dębica

Dębica,podkarpackie

569 000 zł360 m² 1 580,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

- dzialka 26 arow - przy trasie 985 Debica - Mielec - Przy Autostradzie A4 - 1km do zjazdu - 8 pokoi - 3 kuchnie - 2 lazienki - poddasze mozeliwe do zaadoptowania - garaz - powierzchnia uzytkowa 350 m2 - Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dębica

Dębica,podkarpackie

360 000 zł250 m² 1 440 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedania dom wolnostojący, o powierzchni użytkowej 250m2, zlokalizowany w okolicy Dębicy. Wybudowany w latach 90-tych metodą tradycyjną, murowaną. Budynek dwukondygnacyjny, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dębica

Dębica,podkarpackie

360 000 zł250 m² 1 440 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dębica

Dębica,podkarpackie

340 000 zł270 m² 1 259,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:443 m²

Dom wolnostojący położony w Dębicy w dzielnicy Wolica, o pow. użytkowej ok. 160m2(całkowitej ok. 270m2). Dom wybudowany z pustaka, końcem lat osiemdziesiątych. Usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dębica

Dębica,podkarpackie

380 000 zł165 m² 2 303,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:192 m²

Dom w zabudowie szeregowej(segment środkowy) o pow. użytkowej 135m2. Położony w centrum miasta, w niedalekiej odległości od dworca pkp. W całości podpiwniczony, garaż na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dębica

Dębica,podkarpackie

750 000 zł295 m² 2 542,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom połozony jest na działce 14a przy drodze asfaltowej osiedlowej 300 m od drogi nr 4 i 2 kmod zjazdu na autostradę A4. Budynek wykonany jest z ceramiki typu max oraz cegły kratówki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dębica

Dębica,podkarpackie

380 000 zł100 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

sprzedam dom jednorodzinny,wykonczony do zamieszkania, dzialka ok 15a ogrodzona i zagospodarowana

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dębica

Dębica,podkarpackie

370 000 zł120 m² 3 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Budynek murowany,kryty blachą do remontu. Działka 11 ar,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świętosława

Dębica,podkarpackie

439 000 zł160 m² 2 743,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Okazja! sprzedam Piękny, nowy dom Z garzażem! Do sprzedania dom wolnostojący oddany do użytku w 2010r. o powierzchni użytkowej 160 m2 na cichym i spokojnym nowo powstającym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wróbla

Dębica,podkarpackie

399 000 zł210 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:612 m²

Dom wolnostojący połozony na osiedlu domków jednorodzinnych Wolica 2. Bardzo dogodna lokalizacja, sklepy, kosciół, szkoła, przedszkole. Dom umeblowany, gotowy do zmaieszkania, nowy piec Co, nowy sprzet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Daszyńskiego

Dębica,podkarpackie

300 000 zł190 m² 1 578,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Sprzedam dom o powierzchni użytkowej 160 m2, na ul. Daszyńskiego, dwupiętrowy + suterena (w tym garaż) i strych. Dom stoi na działce o powierzchni 560m2. Na I piętrze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dębica

Dębica,podkarpackie

255 000 zł100 m² 2 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Stan surowy zamknięty. Działka w pełniu uzbrojona. Pustynia nowe osiedle .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leśna

Dębica,podkarpackie

490 000 zł260 m² 1 884,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:406 m²

Segment-apartamentowiec, 212m2, 16 pomieszczeń zaprojektowanych i wykonanych przez architekta wnętrz w tym 4 ekskluzywne łazienki, balkony+taras, monitoring+rolety antywłamaniowe,droga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosenna

Dębica,podkarpackie

560 000 zł268 m² 2 089,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 119 m²

Przestronny, przytulny, w pięknym otoczeniu, naturalne Fish spa w zagłębieniu terenu. Idealne miejsce dla miłośników spacerów, ciszy i ogrodnictwa. 15 minut do centrum. Dwie oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sportowa

Dębica,podkarpackie

330 000 zł178 m² 1 853,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 178 m2. Powierzchnia mieszkalna (pokoje, kuchnia, łazienka, wc): 124 m2. Ogródek o pow. 2 ar. Parter: duża kuchnia, salon, wc 1 piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dębica

Dębica,podkarpackie

279 000 zł100 m² 2 790 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Debica Pustkow Krownice - Sprzedam dom murowany - Dzialka 55 Arow - w pelni uzbrojona - Mozliwy zakup tylko zabudowanej czesci na 20 Arach za 219 000 -

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Dębica,podkarpackie

155 000 zł70 m² 2 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Sprzedam budynek w Dębicy w atrakcyjnej lokalizacji : Ul.Polna niedaleko Galerii Carrefour. Wolnostojący, parterowy, rekreacyjny, do zamieszkania, dach skośny, okna drewniane, ogrzewanie: gazowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orla

Dębica,podkarpackie

260 000 zł238 m² 1 092,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam dom w Dębicy na osiedlu domków jednorodzinnych. 3 kondygnacyjny. Wszystkie stropy żelbetowe. Ściany z cegły i pustaków ceramicznych, grubość 38cm + styropian 4cm. Dach kryty.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij