dowolna

Domy na sprzedaż Dębica - Oferty sprzedaży domów

25 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Centrum,Dębica

649 000 zł90 m² 7 211,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:302 m²

Zakup od dewelopera - brak pcc! Marzysz o własnym gotowym do wprowadzenia się domu w spokojnej okolicy? Mamy dla Ciebie idealną ofertę w bardzo atrakcyjnej cenie! Przedstawiamy kompaktowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Centrum,Dębica

399 000 zł60 m² 6 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:247 m²

Zakup od dewelopera - brak pcc! Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy? Mamy dla Ciebie idealną ofertę w bardzo atrakcyjnej cenie! Przedstawiamy kompaktowe i bardzo funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Centrum,Dębica

499 000 zł90 m² 5 544,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Centrum,Dębica

529 000 zł60 m² 8 790,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:223 m²

Zakup od dewelopera - brak pcc! Dom wykończony gotowy do wprowadzenia się! Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy? Mamy dla Ciebie idealną ofertę w bardzo atrakcyjnej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dębica

Centrum,Dębica

399 000 zł60 m² 6 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:290 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dębica

Centrum,Dębica

479 000 zł90 m² 5 544,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:438 m²

Zakup od dewelopera - brak pcc i prowizji! Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy? Mamy dla Ciebie idealną ofertę w bardzo atrakcyjnej cenie! Przedstawiamy kompaktowe i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dębica

Centrum,Dębica

649 000 zł102 m² 6 352,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:246 m²

Dom wykończony, wystarczy się wprowadzić! Zakup od dewelopera - brak pcc! Marzysz o własnym gotowym do wprowadzenia się domu w spokojnej okolicy? Mamy dla Ciebie idealną ofertę w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sportowa

Słoneczne im. Edwarda Brzostowskiego,Dębica

599 000 zł147 m² 4 074,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:273 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 147 m2, powierzchni użytkowej 128 m2 położony przy ul. Sportowej w Dębicy. Budynek o trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dębica

Dębica,podkarpackie

849 000 zł177 m² 4 796,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:293 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 177 m , położony na ogrodzonej działce o powierzchni 2,9 ar w samym sercu Dębicy, przy spokojnej i kameralnej ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dębica

Centrum,Dębica

529 000 zł60 m² 8 816,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:223 m²

Dom wykończony, wystarczy się wprowadzić! Zakup od dewelopera - brak pcc! Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy? Mamy dla Ciebie idealną ofertę w bardzo atrakcyjnej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Orla

Dębica,podkarpackie

749 000 zł240 m² 3 120,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:560 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 240 m , położony na ogrodzonej działce o powierzchni 5,6 ar. Nieruchomość znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Dębica,podkarpackie

900 000 zł96 m² 9 365,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 982 m²

Biuro Partnerzy Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż dom położony w zielonej, atrakcyjnej części Dębicy w otoczeniu niskiej, kameralnej zabudowy jednorodzinnej. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wolica,Dębica

589 000 zł138 m² 4 413,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:572 m²

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży domu jednorodzinnego. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: treścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Dębica,zachodniopomorskie

989 000 zł135 m² 7 342,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:12 561 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura re/max pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Nieruchomość na sprzedaż w malowniczej Dębicy! Lokalizacja: dębica, pod Rymaniem, 30 km od Kołobrzegu To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Krakowska-Północ,Dębica

869 000 zł240 m² 3 620,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni aż 240 m , i nr działki 640 zlokalizowany w sercu Dębicy! To wyjątkowa oferta dla rodzin oraz inwestorów poszukujących komfortowego miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dębica

Centrum,Dębica

399 000 zł60 m² 6 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:290 m²

Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy? Mamy dla Ciebie idealną ofertę w bardzo atrakcyjnej cenie! Przedstawiamy kompaktowe i bardzo funkcjonalne domy, położone w miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świętosława

Świętosława,Dębica

749 000 zł144 m² 5 201,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:992 m²

-kupujący N I E płaci prowizji- nieruchomość jest absolutnie wyjątkowa pod wieloma względami, stąd mam nadzieję, że opis nieruchomości odda jej liczne walory Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dębica

Dębica,zachodniopomorskie

989 000 zł135 m² 7 342,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:12 561 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cwena

Kawęczyn-Pana Tadeusza,Dębica

265 000 zł52 m² 5 096,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:623 m²

Mieszkanie w bloku nie jest dla Ciebie, a posiadanie ogrodu to jedno z kryteriów w poszukiwaniu nieruchomości? Ta oferta jest ciekawą alternatywą mieszkania w mieście,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Leśna

Dębica,podkarpackie

800 000 zł150 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Sprzedam wyjątkową nieruchomość na ulicy Leśnej, wśród domków jednorodzinnych. Stuletni dom drewniany w dobrym stanie, częściowo świeżo po remoncie. Jest podzielony na dwa samodzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dębica

Dębica,podkarpackie

699 000 zł177 m² 3 949,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Sprzedam dom w pięknej okolicy. Dom w stanie surowym zamknięty wykonany z najwyższej jakości materiałów. Znajduje się na 16 arowej działce w miejscowości Grabiny obok Dębicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Partyzantów

Dębica,podkarpackie

670 000 zł220 m² 3 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny w atrakcyjnej lokalizacji w Dębicy, w odległości 200m od obwodnicy dębickiej. Budynek zaprojektowany docelowo pod warsztat samochodowy, natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dębica,podkarpackie

628 000 zł215 m² 2 920,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:414 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom z dużym potencjałem, położony w Dębicy przy ul. Krakowskiej, na działce o powierzchni 4,14 ar. Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dębica

Dębica,podkarpackie

589 000 zł61 m² 9 655,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Bezpośrednio od właściciela. W sprzedaży dom dwupoziomowy o powierzchni 61 m2 - nowy, bezczynszowy wykończony pod klucz. Rok budowy 2024.Wchodzisz I mieszkasz Dom jest dwupoziomowy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dębica,podkarpackie

690 000 zł221 m² 3 122,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 m²

Biuro rzeszowskie-nieruchomości ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży domu Mieszkalno-Usługowego w miejscowości Dębica. Dom jest zaprojektowany pod warsztat samochodowy i pietro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Dębica,podkarpackie

429 000 zł138 m² 3 108,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 138 m2, użytkowej 110 m2. Dom położony w Dębicy przy ul. Stwosza. Świetna lokalizacja, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sportowa

Dębica,podkarpackie

465 000 zł78 m² 5 962 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:772 m²

Na sprzedaż dom w Dębicy: murowany dom wolnostojący przy ul. Sportowej na dużej działce 7,7 ar. Opis domu na sprzedaż W dębicy Dom z potencjałem w świetnej lokalizacji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wielopolska

Dębica,podkarpackie

899 000 zł170 m² 5 288,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 860 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjny budynek mieszkalny jednorodzinny z użytkowym poddaszem. Powierzchnia całkowita budynku wynosi 170 m2. Nieruchomość położona w Dębicy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sportowa

Dębica,podkarpackie

469 000 zł78 m² 6 013 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:772 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy

Dębica,podkarpackie

249 000 zł35 m² 7 114,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 950 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną z domkiem letniskowym zlokalizowaną w bezpośrednim sąsiedztwie lasu w cichej, malowniczej okolicy, gwarantującej odpoczynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sportowa

Dębica,podkarpackie

499 000 zł80 m² 6 237,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:772 m²

Biuro Good Life Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący z 1971r , świetnie zlokalizowany w Dębicy przy ul. Sportowej. Nieruchomość mieszkalna o powierzchni ok. 80 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Południowa

Dębica,podkarpackie

799 000 zł269 m² 2 968,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:200 m²

Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu dom w zabudowie szeregowej, znajdujący się w centrum Dębicy. Informacje ogólne - piętrowy dom o powierzchni całkowitej 269,2 m2 usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Dębica,podkarpackie

495 000 zł80 m² 21,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:22 700 m²

Zapraszam na prezentację nieruchomości w Gminie Dębica w miejscowości Podgrodzie. Przedmiotem sprzedaży jest gospodarstwo położone przy drodze asfaltowej. Wartość to ziemia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gajowa

Dębica,podkarpackie

1 299 000 zł220 m² 5 904,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Jeśli marzysz o komfortowym domu blisko lasu, z małym strumyczkiem szumiącym obok działki, ogrodem z zadaszoną wiatą rekreacyjną i miejscem do grillowania, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Dębica,podkarpackie

199 000 zł65 m² 3 061,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom wolnostojący Wola Żyrakowska. W ofercie biura Stoprocent-Nieruchomosci do sprzedania dom wolnostojący usytuowany na działce o powierzchni 7 arów. Nieruchomość położona w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świętosława

Dębica,podkarpackie

379 000 zł200 m² 1 895 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Super okazja! super niska cena! okazja! oferta ważna do końca roku! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący wybudowany w 1983 roku, o powierzchni użytkowej 130 m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Staszica

Dębica,podkarpackie

449 000 zł80 m² 5 487,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:686 m²

Miasto kojarzy Ci się z blokami i betonową dżunglą? Chciałbyś to zmienić, ale nie wyobrażasz sobie mieszkać poza nim? Zdecydowanie mamy coś, co przykuje Twoją uwagę. Nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem

Dębica,podkarpackie

1 190 000 zł120 m² 9 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 000 m²

Uwaga! nowa niższa cena! Oferujemy Państwu na sprzedaż piękną posiadłość położoną w Dębicy przy ulicy Wielopolskiej na działce o powierzchni 1,2 ha. Świetna lokalizacja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chopina

Dębica,podkarpackie

479 000 zł240 m² 1 995,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:450 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuję Państwu dom wolnostojący na sprzedaż. Dom o powierzchni użytkowej 175 m2 zlokalizowany jest w Dębica z dwoma wjazdami: od ul. Chopina oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dębica,podkarpackie

2 260 000 zł350 m² 6 457,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości mamy do sprzedania Nowoczesna Wille, położoną na ogrodzonej 17 arowej działce. Lokalizacji z szybkim dojazdem do centrum Dębicy. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Dębica,podkarpackie

725 000 zł144 m² 5 035 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Niezwykle atrakcyjnie wykończony dom wolnostojący w Dębicy przy ul. Polnej z niesamowitym widokiem, gotowy do zamieszkania! Chcesz marzyć? Czy może spełnić swoje marzenie o wygodnym.