Serce 0 Ulubione

Mieszkania Dębica Osiedle Wolica

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

217 494 zł25,29 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż nowoczesne mieszkania ulokowane w budynku wielorodzinnym, położone w spokojnej okolicy w Dębicy przy ulicy Gajowej/.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

1 570 zł58 m² 27,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferujemy do wynajęcia przestronne, dobrze doświetlone mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, zlokalizowane w nowoczesnym budynku przy ul. Ratuszowej w Dębicy. Lokal o powierzchni 57,72.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszowska-Północ,Dębica

279 000 zł49,90 m² 5 591,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Biuro nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż mieszkanie położone na IV piętrze w Dębicy przy ul. Rzeszowskiej. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,90 mkw, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł70 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w oddzielnym budynku - 2500 zł, najem okazjonalny Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia Państwu do wynajęcia komfortowe mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł44,97 m² 10 340,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Mint Property prezentuje ofertę sprzedaży nowego mieszkania zlokalizowanego w Dębicy przy ul. Szkotniej.Nieruchomość znajduje się w nowoczesnym budynku wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł44,92 m² 5 097,95 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Łysogórskiej w Dębicy. Mieszkanie o dokładnej powierzchni 44.92 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

331 664 zł43,64 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro property Nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować Państwu nowe mieszkania na sprzedaż: inwestycja Green Park to dwuklatkowy, pięciopiętrowy budynek wyposażony w dwie windy, o nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 225 zł60,25 m² 6 642,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro property Nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować Państwu nowe mieszkanie na sprzedaż: kosynierów apartments to kameralna inwestycja zlokalizowana przy ulicy Kosynierów Racławickich w Dębicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł35 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 29 m2 przy ulicy Głowackiego w Dębicy. Nieruchomość usytuowana jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

244 000 zł49,50 m² 4 929,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Targowej w Dębicy. Mieszkanie o powierzchni 49,56 m2 składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Leśna

Kawęczyn-Pana Tadeusza,Dębica

2 200 zł88 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Mint Property przedstawia do wynajęcia bezczynszowe mieszkanie o powierzchni użytkowej około 88 m2 położonego w przy ulicy Leśnej w Dębicy.Nieruchomość składa.