dowolna

Biura Dębica - Ogłoszenia lokali biurowych na wynajem

48 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

48 ogłoszeń

500 000 zł150 m² 3 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro nieruchomości Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż lokal komercyjny położony w ścisłym centrum Dębicy.Nieruchomość o powierzchni użytkowej 150,88 m2.

Szczegóły ogłoszenia

24,59 zł/m²61 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości mint Property przedstawia na wynajem lokale biurowe mieszczące się w budynku usługowo- handlowym w samym Centrum Dębicy. Prezentowany lokal o łącznej powierzchni 61.

Szczegóły ogłoszenia

2 970 000 zł883,30 m² 3 362 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję na sprzedaż nieruchomość komercyjną położoną w Dębicy przy ul. Rzeszowskiej 135, w doskonale skomunikowanej części miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 554 700 zł255,47 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Biuro property Nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować Państwu na sprzedaż lokal handlowo - usługowy o powierzchni użytkowej 255,47 m2: inwestycja Green Park to dwuklatkowy, pięciopiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

39 000 zł16 m² 2 437,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż murowany garaż w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 16 m , położony w Dębicy przy ul. Leśnej.Garaż w średnim.

Szczegóły ogłoszenia

47,62 zł/m²42 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro nieruchomości Mint Property prezentuje Państwu lokal do wynajęcia na parterze o powierzchni 42 m2 w Dębicy przy ulicy Rzeszowskiej w samym centrum miasta.Lokal z witryną, po.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²30,60 m² 918 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Dębicy przy ul. Głowackiego. Przedmiotem najmu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Szkotnia

Pana Tadeusza,Dębica

28,57 zł/m²105 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 105 m , usytuowany na parterze budynku przy ul. Szkotnej 2 w Dębicy. Wejście bezpośrednio z ulicy, duże witryny i przede wszystkim okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Rynek

Dębica,podkarpackie

598 000 zł112 m² 5 339,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Stoprocent Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w ścisłym centrum Dębicy przy skrzyżowaniu ulicy Rynek oraz Piekarskiej. To przestrzeń, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kościuszki

Słoneczne im. Edwarda Brzostowskiego,Dębica

2 099 000 zł420 m² 4 997,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Biuro Na Miarę Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować unikalną ofertę kamienicę w 3/4 części mieszkalno-biurową z 1930 roku, dostępną wyłącznie w naszej ofercie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Rzeszowska

Dębica,podkarpackie

25 zł/m²100 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo- usługowy w samym centrum Dębicy. Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu na wynajem lokal handlowo- usługowy z witryną wejściem bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Dębica

Dębica,podkarpackie

32 zł/m²18 500 m² 592 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro dkbrokers na do zaoferowania gruntu inwestycyjnego przeznaczonego pod budownictwo wielkopowierzchniowe.Teren jak i zapisy miejscowgo planu zagospodarownia przestrzennego umożliwiają bydowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kolejowa

Centrum,Dębica

55 zł/m²120 m² 6 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Świetny lokal w ścisłym centrum Dębicy do wynajęcia! Biuro nieruchomości dk Brokers prezentuje lokal biurowy-handlowy o powierzchni 120 m2 przy ul. Kolejowej w Dębicy do wynajęcia - to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Rzeszowska

Dębica,podkarpackie

25 zł/m²100 m² 2 500 zł

 

 

 

Centrum,Dębica

598 000 zł112 m² 5 339,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Rynek

Centrum,Dębica

599 000 zł112 m² 5 300,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję, ul. Rynek

Dębica,podkarpackie

1 500 000 zł144 m² 10 417 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia piękną kamienice w samym sercu Dębicy. w 4 kondygnacyjnej kamienicy : parter, i piętro, II piętro jest wyremowtowana i przeznaczona jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Rynek

Dębica,podkarpackie

650 000 zł144 m² 4 514 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia nieruchomość z przeznaczeniem na mieszaknie lub lokal usługowy. 4 kondygnacyjna kamienica składa się z: - parter, - i piętro, - II piętro Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Rynek

Dębica,podkarpackie

900 000 zł144 m² 6 250 zł/m²

 

 

 

Dębica,podkarpackie

650 000 zł144 m² 4 514 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia nieruchomość z przeznaczeniem pod mieszkanie lub lokal usługowy. W 4 kondygnacyjnej kamienicy : parter, i piętro, II piętro jest wyremowtowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Rynek

Centrum,Dębica

629 000 zł113 m² 5 566,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Rzeszowska

Dębica,podkarpackie

25 zł/m²120 m² 3 000 zł

 

 

 

Mickiewicza,Dębica

28 zł/m²260 m² 7 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia w Dębicy w idealnej lokalizacji pod Twoją działalność Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia lokal o powierzchni ok. 260 m2 zlokalizowany w Dębicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kolejowa

Dębica,podkarpackie

55 zł/m²120 m² 6 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Świetny lokal w ścisłym centrum Dębicy. Biuro nieruchomości dk Brokers prezentuje lokal biurowy-handlowy o powierzchni 120m2. Lokalu handlowego położonego w Dębicy przy ul. Kolejowej (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Dębica,podkarpackie

30 zł/m²50 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro property Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni użytkowej 50 m2, położony na parterze budynku mieszkalno - usługowego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Drogowców

Dębica,podkarpackie

15,17 zł/m²422 m² 6 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż

Biuro property Nieruchomości prezentuje do wynajęcia obiekt komercyjny o przeznaczeniu magazynowo - usługowo -handlowym o powierzchni ok. 422 m2. Nieruchomość położona jest w strefie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Paderewskiego

Dębica,podkarpackie

31,25 zł/m²80 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wynajmę lokal komercyjny o powierzchni 80 mkw położony w Dębicy przy ulicy Paderewskiego. Lokal położony na parterze - róg budynku handlowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Dębica,podkarpackie

64 zł/m²50 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal handlowo-usługowy wraz z pomieszczeniami socjalnymi o łącznej powierzchni 50 m2. Nieruchomość usytuowana jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Lipowa

Dębica,podkarpackie

40 zł/m²50 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro property Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni użytkowej 51 m kw. zlokalizowany przy ul. Lipowej w Dębicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Tuwima

Dębica,podkarpackie

20 zł/m²150 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prezentujemy Państwu do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 150 m2, położony w Dębicy przy ul. Tuwima w budynku handlowo - usługowym. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Dębica,podkarpackie

25 zł/m²78 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia bardzo atrakcyjny lokal biurowy o powierzchni użytkowej 72 m2 mieszczący się w centrum Dębicy. Lokal znajduje się na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Tuwima

Dębica,podkarpackie

20 zł/m²110 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prezentujemy Państwu do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 110 m2, położony w Dębicy przy ul. Tuwima w budynku handlowo - usługowym. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Gawrzyłowska

Dębica,podkarpackie

25 zł/m²50 m² 1 250 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia w ruchliwym miejscu - 162m kw. przy sklepie spożywczym - Dębica, woj. podkarpackie, biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować lokal usługowo handlowo biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Głowackiego

Dębica,podkarpackie

50 zł/m²26 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia bardzo atrakcyjne lokale biurowe o powierzchni 26 m2 mieszczący się w nowoczesnym biurowcu w centrum Dębicy. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Rzemieślnicza

Dębica,podkarpackie

33,73 zł/m²83 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia bardzo atrakcyjne lokale biurowe wraz z zapleczem socjalnym o łącznej powierzchni 83 m2 mieszczące się w budynku wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Krakowska

Dębica,podkarpackie

21 zł/m²120 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować lokal przy ulicy Krakowskiej w Dębicy. Nieruchomość o powierzchni ok 120 m2 na 2 piętrze w nowym budynku. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Dębica

Dębica,podkarpackie

38 zł/m²180 m² 6 840 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bezpośrednio - najemca nie płaci prowizji Zapraszam do wynajęcia wyposażonego budynku biurowo / handlowo / usługowego w Kozłowie k/dębicy. Budynek ze zjazdem z głównej drogi publicznej 985.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Dębica

Dębica,podkarpackie

22 zł/m²103 m² 2 266 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia w ruchliwym miejscu - 103m kw. przy sklepie spożywczym - Dębica, woj. podkarpackie, biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować lokal usługowo handlowo biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Rzeszowska

Dębica,podkarpackie

20 zł/m²400 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-