dowolna

Lokale użytkowe Dębica Osiedle Centrum

34 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

34 ogłoszenia

30 zł/m²40 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro nieruchomości Mint Dębica prezentuje lokal na wynajem o powierzchni około 40 m2 położony na pierwszym piętrze w budynku wielolokalowym w centrum Dębicy.Prezentowany lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²34,55 m² 1 037 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Dębicy przy ul. Głowackiego. Przedmiotem najmu jest.

Szczegóły ogłoszenia

26,99 zł/m²55,69 m² 1 503 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem powierzchnię w budynku dworca pkp Dębica przy ul. Głowackiego 30. Przedmiotem najmu jest lokal.

Szczegóły ogłoszenia

66,67 zł/m²15 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia lokal komercyjny z witryną na wynajem o powierzchni 15 mkw ,z dostępem do toalety.Lokal z witryną usytuowany jest na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

40 zł/m²285 m² 11 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Property Nieruchomości przedstawia do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 285 m , położony przy ul. Kolejowej w Dębicy. Jasny, klimatyzowany lokal, wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

22,50 zł/m²200 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal usługowy przy ulicy Rzeszowskiej w Dębicy, o powierzchni 200 m , idealna pod działalność magazynową lub lekką produkcję. Obiekt znajduje się w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

14,08 zł/m²142 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni użytkowej 142 m2 mieszczący się w centrum Dębicy. Bardzo dobra lokalizacja. Lokal znajduje się na II.

Szczegóły ogłoszenia

24 zł/m²31,49 m² 756 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł75 m² 4 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro nieruchomości Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż lokal użytkowy położony w ścisłym centrum Dębicy.Nieruchomość o powierzchni użytkowej 75,71 m2.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²180 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości mint Property przedstawia lokal na wynajem. Nieruchomość o powierzchni 180 m2 znajduje się na 1 piętrze w budynku w samym centrum Dębicy.Nieruchomość składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł1 336 m² 4 116,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro nieruchomości Mint Property ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż budynek komercyjny położony w samym centrum Dębicy przy ul. Rynek. Nieruchomość o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

32,56 zł/m²430 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości przedstawia na wynajem budynek o przeznaczeniu biurowym, o powierzchni 430 mkw, położony na 3 arowej dzialce, w samym Centrum Dębicy.Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł521 m² 4 222,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Ten w pełni funkcjonalny obiekt warsztatowo-biurowy zlokalizowany jest w miejscowości Lubzina tuż obok Dębicy, i leży w strategicznym punkcie przy trasie dk94. Kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²80 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro nieruchomości Mint Dębica prezentuje lokal na wynajem o powierzchni około 80 m2 położony na drugim piętrze w budynku wielolokalowym w centrum Dębicy.Prezentowany lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

21 zł/m²98 m² 2 058 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro property Nieruchomości prezentuje lokal biuro-handlowo-usługowy przeznaczony na wynajem, zlokalizowany przy ul. Rynek w Dębicy. Doskonała lokalizacja oraz okolica są ogromnym atutem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²74,50 m² 1 490 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: ul. Jana III Sobieskiego 11, dębica Powierzchnia użytkowa: 74,50 m Liczba pomieszczeń: 6 Grunt: dz. ewid. nr 1436 o pow. 2 263 m Cena: 25 zł/ m + vat Poczta Polska S.A.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²60 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości mint Property przedstawia lokal biurowy na wynajem. Nieruchomość o powierzchni 60 m2 ulokowana jest na I piętrze w kamienicy przy ul. Rzeszowskiej.Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²62 m² 1 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

14,55 zł/m²220 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro nieruchomości Mint Property prezentuje lokal do wynajęcia usytuowany na poziomie -1 w centrum Dębicy.Nieruchomość o powierzchni 220 m2 położona w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

22,49 zł/m²209 m² 4 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro nieruchomości mint Property przedstawia na wynajem lokal komercyjny na parterze o powierzchni około 209 mkw. Nieruchomość znajduje się przy ulicy Kolejowej w Dębicy. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

17,14 zł/m²210 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości mint Property przedstawia lokal na wynajem. Nieruchomość o powierzchni 210 m2 znajduje się na 2 piętrze w biurowcu w samym centrum w Dębicy.Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

26,67 zł/m²30 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości mint Property przedstawia na wynajem lokale biurowe mieszczące się w budynku usługowo- handlowym w samym Centrum Dębicy. Prezentowany lokal o łącznej powierzchni 30.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²131,19 m² 2 624 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²30,60 m² 918 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²62 m² 1 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem powierzchnię w budynku dworca pkp Dębica przy ul. Głowackiego 30. Przedmiotem oferty jest lokal.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł150 m² 3 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro nieruchomości Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż lokal komercyjny położony w ścisłym centrum Dębicy.Nieruchomość o powierzchni użytkowej 150,88 m2.

Szczegóły ogłoszenia

47,62 zł/m²42 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro nieruchomości Mint Property prezentuje Państwu lokal do wynajęcia na parterze o powierzchni 42 m2 w Dębicy przy ulicy Rzeszowskiej w samym centrum miasta.Lokal z witryną, po.

Szczegóły ogłoszenia

19,44 zł/m²180 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro nieruchomości Mint Property prezentuje lokal do wynajęcia usytowany na IV piętrze, o powierzchni 90 m2 w nowym budynku, wyposażonym w windę oraz ogólnodostępny parking. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

45,45 zł/m²165 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o łącznej powierzchni 160 m , położony w ruchliwej części Rynku. Lokal znajduje się na parterze, z bezpośrednim wejściem z chodnika,.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²70,88 m² 1 418 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

24,59 zł/m²61 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości mint Property przedstawia na wynajem lokale biurowe mieszczące się w budynku usługowo- handlowym w samym Centrum Dębicy. Prezentowany lokal o łącznej powierzchni 61.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²35,60 m² 1 068 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²32,70 m² 981 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

15,04 zł/m²133 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia lokal handlowy o powierzchni użytkowej 133 m2 mieszczący się w centrum Dębicy. Bardzo dobra lokalizacja. Lokal znajduje się na poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kolejowa

Centrum,Dębica

55 zł/m²120 m² 6 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Świetny lokal w ścisłym centrum Dębicy do wynajęcia! Biuro nieruchomości dk Brokers prezentuje lokal biurowy-handlowy o powierzchni 120 m2 przy ul. Kolejowej w Dębicy do wynajęcia - to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Rynek

Centrum,Dębica

598 000 zł112 m² 5 339,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Stoprocent Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w ścisłym centrum Dębicy przy skrzyżowaniu ulicy Rynek oraz Piekarskiej. To przestrzeń, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Rynek

Centrum,Dębica

599 000 zł112 m² 5 300,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kolejowa

Centrum,Dębica

29 zł/m²816 m² 24 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność Oferta najmu lokalu zlokalizowanego w Dębicy przy ul. Kolejowej 44. Powierzchnia użytkowa Ip - 815,79 Lokal po remoncie, dostępny dla Najemcy od czerwca 2023 (szczegóły do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Rynek

Centrum,Dębica

629 000 zł113 m² 5 566,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy