dowolna

Nieruchomości Dębica - Oferty sprzedaży nieruchomości

110 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

110 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Piaski

Dębica,podkarpackie

155 000 zł380 m² 407,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

działka budowlana

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Metalowców

Dębica,podkarpackie

269 000 zł41 m² 6 524,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty na ulicy Metalowców to nowoczesne osiedle 27 mieszkań w zabudowie szeregowej w Dębicy. W sprzedaży mieszkania o powierzchni od 35 do 64 m2 w II etapie inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Sandomierska

Dębica,podkarpackie

200 000 zł880 m² 227,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzialka nr 885/2 obreb 2 Debica przy ul. Sandomierskiej wraz z udzialem w drodze wewnetrznej. Dla dzialki wydane warunki zabudowy pod budynek mieszkalny jednorodzinny. Dzialka w ksztalcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Dębica,podkarpackie

420 000 zł67 m² 6 295,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament 2b o powierzchni 66,71 m2 składający się z: wiatrołapu przedpokoju salonu z aneksem kuchennym pokoju 1 pokoju 2 łazienki kompletna instalacja fotowoltaiczna w cenie klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łąkowa

Dębica,podkarpackie

390 000 zł52 m² 7 564 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament 6a o powierzchni 51,56 m2 składający się z: wiatrołapu przedpokoju salonu z aneksem kuchennym pokoju 1 pokoju 2 łazienki powierzchnia ogródka: 104 m2 miejsce postojowe przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Dębica,podkarpackie

380 000 zł59 m² 6 484,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament 6b o powierzchni 58,60 m2 składający się z: wiatrołapu klatki schodowej salonu z aneksem kuchennym pokoju 1 pokoju 2 pokoju 3 łazienki kompletna instalacja fotowoltaiczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łąkowa

Dębica,podkarpackie

430 000 zł62 m² 6 922,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament 4a o powierzchni 62,12 m2 składający się z: wiatrołapu przedpokoju salonu z aneksem kuchennym pokoju 1 pokoju 2 pomieszczenia gospodarczego łazienki powierzchnia ogródka: 70 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Dębica,podkarpackie

129 000 zł1 200 m² 107,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: treścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dębica,podkarpackie

455 000 zł61 m² 7 489,71 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży mieszkania. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: treścią ogłoszenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Orla

Dębica,podkarpackie

749 000 zł240 m² 3 120,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:560 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 240 m , położony na ogrodzonej działce o powierzchni 5,6 ar. Nieruchomość znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witosa

Dębica,podkarpackie

200 000 zł37 m² 5 356,19 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Dębicy, przy ul. Witosa na Osiedlu Słonecznym. Lokal o ogromnym potencjale - do własnej aranżacji, o układzie dwustronnym wschód- zachód,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Rynek

Centrum,Dębica

599 000 zł112 m² 5 300,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Stoprocent Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w ścisłym centrum Dębicy przy skrzyżowaniu ulicy Rynek oraz Piekarskiej. To przestrzeń, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konarskiego

Centrum,Dębica

360 000 zł54 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m . Znajduje się na 2. piętrze w bloku z lat 70-tych. W mieszkaniu znajduje się oddzielna kuchnia oraz balkon. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Centrum,Dębica

609 000 zł113 m² 5 389,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Drogowców

Dębica,podkarpackie

6 450 000 zł2 229 m² 2 893,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Sprzedam obiekt w całości zlokalizowany w Dębicy w odległości 3.1 km od zjazdu Dębica wschód. Obiekt składa się z biurowca nr.1 w którym znajdują się biura zarówno na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Robotnicza

Dębica,podkarpackie

360 000 zł59 m² 6 101,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie gotowe do zamieszkania, piwnica, duży parking, żłobek, szkoły, sklepy po siedzisku

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konarskiego

Centrum,Dębica

219 000 zł46 m² 4 802,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2 pokoje | 45,60 m | ul. Księdza Konarskiego | Dębica Prezentowane 2-pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 45,60 m . Znajduje się na 4. piętrze w budynku z lat 70-tych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Dębica,podkarpackie

398 000 zł62 m² 6 471,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Okazja mieszkanie inwestycyjne dwa, dwupokojowe kompletnie wyremontowane i wyposażone mieszkania, jedno o powierzchni 35m2 z dużym balkonem, drugie o powierzchni 25m2. Już wynajęte Oba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Metalowców

Dębica,podkarpackie

269 000 zł41 m² 6 524,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty na ulicy Metalowców to nowoczesne osiedle 27 mieszkań w zabudowie szeregowej w Dębicy. W sprzedaży mieszkania o powierzchni od 35 do 64 m2. W ofercie : Mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Dębica,podkarpackie

900 000 zł96 m² 9 365,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 982 m²

Biuro Partnerzy Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż dom położony w zielonej, atrakcyjnej części Dębicy w otoczeniu niskiej, kameralnej zabudowy jednorodzinnej. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wolica,Dębica

589 000 zł138 m² 4 413,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:572 m²

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży domu jednorodzinnego. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: treścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Kosynierów Racławickich

Dębica,podkarpackie

162 000 zł12 000 m² 13,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane na sprzedaż w Dębicy ul. Kosynierów racławickich/świętosława Oferujemy na sprzedaż przestronne działki budowlane o powierzchni od 11 do 13 arów (numery:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Pana Tadeusza,Dębica

359 000 zł49 m² 7 326,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w Dębicy przy ul.Pana Tadeusza. Nieruchomość o powierzchni 49 m2 usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Dębica,zachodniopomorskie

989 000 zł135 m² 7 342,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:12 561 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura re/max pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Nieruchomość na sprzedaż w malowniczej Dębicy! Lokalizacja: dębica, pod Rymaniem, 30 km od Kołobrzegu To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Metalowców

Dębica,podkarpackie

389 000 zł54 m² 7 140,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Metalowców to nowa inwestycja 27 mieszkań w zabudowie szeregowej o powierzchni od 35-64 m2. W ofercie: mieszkania w zabudowie szeregowej na parterze o powierzchni 54,48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dębica,podkarpackie

430 000 zł43 m² 9 965,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Uwaga! Nowa niższa cena! Prezentujemy Państwu na sprzedaż bardzo atrakcyjne, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 43.35 m2, wykończone w wysokim standardzie. Mieszkanie mieści się na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fredry

Fredry,Dębica

284 000 zł36 m² 7 888,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Świetna lokalizacja Dębica ul Aleksandra Fredry To mieszkanie świeżo po generalnym remoncie łączy w sobie nowoczesny styl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Dębica,podkarpackie

168 000 zł26 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 26 m?, położone na 4. piętrze w bloku przy ul. Głowackiego w Dębicy. Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

6 150 000 zł3 726 m² 1 650,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Budynki produkcyjno-magazynowe z częścią socjalno-biurową na sprzedaż w atrakcyjnym położeniu oddalone od zabudowań mieszkalnych, blisko autostrady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

869 000 zł240 m² 3 620,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni aż 240 m , i nr działki 640 zlokalizowany w sercu Dębicy! To wyjątkowa oferta dla rodzin oraz inwestorów poszukujących komfortowego miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witosa

Dębica,podkarpackie

450 000 zł61 m² 7 407,41 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż posiadam własnościowe mieszkanie o powierzchni 60,75m na Osiedlu Słonecznym. Mieszkanie położone jest na 4 piętrze, częściowo umeblowane. W skład mieszkania wchodzą 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Dębica,podkarpackie

4 369 000 zł25 700 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka 257a dla inwestora W centrum dębicy pod logistykę-transport lub budownictwo jednorodzinne i szeregowe. Oferujemy działkę o powierzchni 257a blisko centrum Dębicy dla poważnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

4 299 000 zł1 280 m² 3 358,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia dużą halę magazynową zlokalizowaną w Dębicy przy ul. Drogowców o powierzchni 1280 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Krakowska-Południe,Dębica

365 000 zł48 m² 7 604,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży komfortowego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48 m 2 położonego w Dębicy przy ul.Matejki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Krakowska-Południe,Dębica

329 000 zł48 m² 6 854,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w Dębicy przy ul.Łysogórkiej. Nieruchomość o powierzchni 48 m2 usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Dębica

Dębica,podkarpackie

332 000 zł40 m² 8 285,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne bezczynszowe mieszkanie z wyposażeniem, nowo wykończone w miejscowości Pustków Osiedle, zaledwie 11 km od miasta Dębica. Jeśli jesteś osobą która ceni sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętosława

Świętosława,Dębica

269 000 zł48 m² 5 604,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w Dębicy przy ul.Świętosława. Nieruchomość o powierzchni 48 m2 usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dębica,podkarpackie

275 000 zł53 m² 5 188,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości property ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 53 m2. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze bloku przy ul. Strumskiego w Dębicy. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dębica

Centrum,Dębica

399 000 zł60 m² 6 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:290 m²

Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy? Mamy dla Ciebie idealną ofertę w bardzo atrakcyjnej cenie! Przedstawiamy kompaktowe i bardzo funkcjonalne domy, położone w miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świętosława

Świętosława,Dębica

749 000 zł144 m² 5 201,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:992 m²

-kupujący N I E płaci prowizji- nieruchomość jest absolutnie wyjątkowa pod wieloma względami, stąd mam nadzieję, że opis nieruchomości odda jej liczne walory Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dębica,podkarpackie

375 000 zł55 m² 6 818,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w Dębicy przy ul.Łysogórskiej. Nieruchomość o powierzchni 55 m2 usytuowana.