Mieszkanie, ul. Strumskiego

Strumskiego, Dębica, podkarpackie

  • 239 000 zł
  • 41 m²
  • 5 829,27 zł/m²

Zdjęcie

Łukasz Ślusarczy...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Strumskiego

Strumskiego, Dębica, podkarpackie

zaktualizowane:
12 maja 2026

239 000 zł

41 m²

5 829,27 zł/m²

Mieszkanie, ul. Strumskiego

Zaktualizowane: 12 maja 2026

239 000 zł 41 m² 5 829,27 zł/m²

Piętro:
2/3
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
1959
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

2/3

Liczba pokoi:

1

Rok budowy:

1959

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

do remontu

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
  • Cena: 239 000 zł (5 829,27 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 41 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: do remontu
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1959
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/3, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 430 zł
  • Kuchnia: z oknem
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: PROPERTY Nieruchomości, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 203/3848/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

BIURO NIERUCHOMOŚCI PROPERTY ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41 m2. Lokal mieści się na 2 piętrze bloku przy ul. Strumskiego w Dębicy. Blok usytuowany w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w bliskim sąsiedztwie Rynku, sklepów przedszkola, szkoły, przystanku autobusowego, stacji kolejowej, parku. (...)

Agent

Łukasz Ślusarczyk

664 428...

664 428 971

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

664 428...

664 428 971

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.