Mieszkanie, ul. Łysogórska
Łysogórska, Dębica, podkarpackie
- 1 600 zł
- 53,78 m²
- 29,75 zł/m²
Agata Ciebień
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Łysogórska
Łysogórska, Dębica, podkarpackie
zaktualizowane:
15 maja 2026
Mieszkanie, ul. Łysogórska
Zaktualizowane: 15 maja 2026
1 600 zł 53,78 m² 29,75 zł/m²
Nie zwlekaj z kontaktem
nadzwyczajne zainteresowanie
parter/4
3
tak
bardzo dobry
-
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/4Liczba pokoi:
3Umeblowane:
takStan mieszkania:
bardzo dobryKaucja:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 1 600 zł / miesiąc
- Dostępne: natychmiast
- Charakterystyka mieszkania: 53,78 m², 3 pokoje; stan: bardzo dobry
- Budynek: blok mieszkalny
- Rozkład mieszkania: piętro 0/4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: oddzielna, z oknem, w zabudowie
- Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: MINT PROPERTY sp. z o.o., zaktualizowane: 15.05.2026
- numer ogłoszenia: 24705
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Łysogórska, Dębica, dębicki, podkarpackie
Opis nieruchomości
Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia mieszkanie do wynajęcia położone w Dębicy przy ul. Łysogórskiej.Mieszkanie o powierzchni 53,78 mkw położone na parterze, składające się z salonu, gabinetu/sypialni, sypialni, kuchni, łazienki i przedpokoju. Nieruchomość wyposażona w sprzęt AGD: lodówkę, piekarnik, płytę gazową, okap, mikrofalówkę, pralkę, zmywarkę, meble w zabudowie, sofę, stół i krzesła, łóżko, pojemne szafy.Dodatkowym atutem nieruchomości jest dostęp do garażu typu blaszak. (...)